Praca

Chemik – Doradca Techniczno – Handlowy

Informacje ogólne
  • Lokalizacja: Cała Polska
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • specjalista (mid / regular)
  • pełny etat
Twój zakres obowiązków
  • doradztwo techniczno-chemiczne w zakresie doboru chemii do procesów produkcyjnych w lakierniach przemysłowych i firmach obrabiających detale chemicznie
  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami na rynku krajowym
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo produktowe i analiza potrzeb klientów
  • przygotowanie raportów i sprawozdań realizacji sprzedaży
Nasze wymagania
  • znajomość chemii obróbki powierzchniowej
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • zainteresowanie i wiedza z zakresu technologii chemicznej
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie chemicznej lub na podobnym stanowisku
To oferujemy
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji
  • ciekawą i stabilną pracę
  • szkolenie produktowe
  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon – auto służbowe
  • motywacyjny system wynagrodzenia
Benefity
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów